Безпека та звязок в Будві

Февраль 6, 2015 – 09:09

зв'язок

Є кілька способів, для використання інтернету в Которі. Найпоширеніший - це WIMAX M-TEL. Підключення обійдеться в 200 €. Щомісячна оплата - 15 €.

Після прибуття в Будву найкраще придбати місцеву сім-карту. Усі вхідні дзвінки будуть безкоштовними. Провідні мобільні оператори тут - MoNet GSM і Pro Monte. Картки для оплати послуг зв'язку можна знайти в газетних кіосках.


Дзвонити можна на вулицях міста, з міського автомата. Картки для цих дзвінків також можна купити в кіосках або на пошті.
острів Св. Миколая
Безпека

Будва досить безпечне місто. Але, як і скрізь, тут можна зіткнутися з кишеньковими злодіями, тому не варто при собі носити великі суми грошей і важливі документи.

Для підбору житла (як для покупки, так і для оренди) краще звернутися до ріелторського агентства, тому що велика кількість нерухомості не легалізовано, і можна опинитися жертвою шахраїв.
панорама затоки
Бізнес-клімат

Вся діяльність в Будві цілком і повністю зав'язана на туризмі. Тут зосереджена найбільша кількість готелів в Чорногорії. Крім того, в Старому місті працює багато магазинчиків і бутиків з різними сувенірами, ювелірними виробами, вином.

Робота в Будві - в основному сезонна. У зимові місяці місцеві жителі, як правило, живуть на ті кошти, які заробили за час літнього сезону.
острів-готель Светі-Стефан

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Безпека у Ватикані
  3. Озера і затоки Землі
  4. Ремонт квартири в новобудові