Готель в аеропорту зберуть з модулів

Февраль 14, 2015 – 17:09


Міжнародна мережа Hilton Worldwide уклала угоду з постачальником модульних будівель CIMC про будівництво першого готелю в аеропорту Брістоля під брендом Hampton by Hilton. 

Власником готелю буде CIMC, однак керувати їй буде Hilton Worldwide, яка має досвід подібного роду в великих аеропортах світу.
Інноваційна модульна технологія CIMC дозволяє значно скоротити час будівництва за рахунок створення і збірки частин готелю, включаючи номери та холи, в Китаї, і подальшого транспортування до місця будівництва. Модель дозволяє забезпечити стабільність якості і прискорює будівництво на місці, завдяки чому у виграші залишаються девелопери і інвестори і розвинених, і ринків, що розвиваються.
«Разом з розширенням терміналу будівництво подібного готелю - наш спосіб заявити, що ми прагнемо стати регіональним аеропортом світового класу», - підкреслив Роберт Сінклер, головний виконавчий директор аеропорту Брістоля.
Відкриття 201-кімнатного готелю заплановано на весну 2016 року.
Брістоль - єдиний з топ-10 британських авіагавань, в якому стабільне зростання пасажиропотоку спостерігався з 2009 року без перерв, в минулому році він прийняв 6,3 млн мандрівників. Крім того, він був визнаний самим пунктуальним аеропортом світу.

Похожие статьи:

  1. Готелі Кіпру з Власним Пляжем
  2. Ваучер на оренду автомобіля
  3. Етапи будівництва будинку з блоків
  4. Мобильное приложение казино Фреш
  5. Готелі Кіпру 4 Зірки Відгуки