Культура Сардініі - Сардинський Будинок

Апрель 20, 2015 – 14:15


Будинки будувалися з матеріалу, який був доступний в даній місцевості. Якщо на півночі Сардинії в хід йшов камінь (бо як гори були неподалік), то в південних містах перевага віддавалася цеглі. Існувала традиція, що при початку будівництва будинку, необхідно було кинути в фундамент кілька монет і загадати побажання. У травні та серпні змінювати місце проживання було заборонено.


З часом дому «розросталися». На півночі Сардинії будинку росли вгору, так як земельні ділянки були невеликими. У будинках гірських районів на перших поверхах будинків розташовувалися дві-три кімнати, призначені для тварин. Зв'язок між різними рівнями здійснювалася за допомогою зовнішніх сходів і внутрішніх люків. Обстановка будинків залежала від добробуту господарів.

Що стосується архітектури в цілому, то на Сардинії залишилася безліч пам'яток римського періоду. Завдяки знахідкам археологів, можна з упевненістю стверджувати про існування особливого стародавнього світу. Саме цей світ дозволяє проникнути вглиб історії і зрозуміти звички і характер сардов.

Похожие статьи:

  1. ​З чого побудувати дачний будинок
  2. Купить Данабол Балкан по низкой цене
  3. Кіпр Відпочинок з Маленьким Дитиною
  4. Правильний фундамент для будинку