На оренді автомобіля можна заощадити

Февраль 2, 2015 – 18:10


Деякі компанії (наприклад, Hertz і Budget) пропонують значні знижки клієнтам, які вносять передоплату за автомобіль через кредитну карту. У цьому випадку оплата відбувається за фіксованим тарифом без додаткових зборів. Однак попередньо необхідно уважно прочитати умови договору, оскільки в комплекті зі знижками можуть йти обмеження - зокрема, штраф за скасування замовлення.


Перш, ніж брати машину напрокат, уважно вивчіть всі програми знижок. Як правило, переваги є у членів Служби допомоги автомобілістам (ААА) і бонусних програм авіакомпаній. Не забувайте і про сайти прокатників, оскільки іноді для отримання знижки необхідно зареєструватися онлайн. Якщо машина необхідна у службових справах, перевірте, чи немає корпоративних бонусів.
Не варто брати машину в аеропорту. Як правило, діловому мандрівникові складно цього уникнути, однак якщо є можливість доїхати до прокатника, чия контора розташована не в аеропорту, тариф буде значно нижче. При цьому враховуйте, скільки доведеться витратити, щоб дістатися до альтернативного перевізника.

Похожие статьи:

  1. Дубайский аэропорт возобновил работу
  2. Делаем ремонт в ванной комнате
  3. Современные модульные дома