Екскурсії по Кіпру: Ларнака-тур

Ноябрь 8, 2014 – 09:16

Достопримечательности Ларнака White Cliffs - Лефкара - Ларнака-солоне озеро - Ларнака

 

Ларнака... Красива назва, що навіває спокій і умиротворення ... Чи так це? Ми спробуємо з'ясувати, побувавши на екскурсії в цьому стародавньому місті.Ларнака - третій за величиною кіпрське місто, свою назву він отримав від грецького larnax - саркофаг: тут в XVI столітті знайшли ряд стародавніх поховань.

 

Якщо ви SSPANICHE показ. Пам'ятки Ларнака і продемонстрували могила св.Лазаря у церкві Айос Лазарос, зведеної приблизно в 900 році, то це обов'язково треба заповнити.Саме в цих землях проживав Святий Лазар, воскреслий з мертвих.Довгий час він тут жив, тут же був і похований. На надгробку був напис: "Лазар, єпископ Ларнаки.Був мертвий 4 дні. Друг Ісуса ". Поруч з церквою знаходиться церковний музей.У Вас буде достатньо часу прогулятися по старих вуличках навколо церкви, заглянути в крамниці з сувенірами і насолодитися спокійною і безтурботною атмосферою Ларнаки.

           
 
екскурсія по визначних пам'ятках Кіпру
 

Неподалік від аеропорту розташовується мечеть Хала Султан Текке, де покоїться рідна тітка пророка Мухаммеда Умм Харрі.Це одна з найбільших святинь мусульманського світу. Її побудували поруч з красивим Солоним озером, в цьому місці зимують рожеві фламінго.Недалеко від Ларнаки, на Хрестовій горі, розташований дуже древній чоловічий монастир Ставровуні, який має неймовірну історію, багату трагічними подіями.Стіни монастиря огороджують ченців від суєтного світу, і стороннім проходити сюди не можна, але хоча б здалеку подивитися на нього буде вельми цікаво.

 

У церкві Панайа Ангелоктісті близько Ларнаки можна помилуватися однією з найкрасивіших у світі мозаїк - візантійської фрескою, на якій на весь зріст зображена Діва Марія.Традиційно головне місце будь-якого міста - це міська площа, а в Ларнаці улюблене місце приїжджих і городян - красива набережна Фіникудес, або Проспект фінікових пальм.Звідси відкривається прекрасний вид на бухту з пришвартований в ній морськими катерами і яхтами.

Источник: adonistours.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Пафос Пам'ятки Відгуки
  2. Кіпр Айя Напа Пам'ятки Відгуки
  3. Кіпр Ларнака Пам'ятки
  4. Кіпр Ларнака Готелі