Тури на Кіпр з Москви купити. Відпочинок на Кіпрі 2014

Ноябрь 4, 2014 – 08:09

Туры на Кипр из Москвы в Миль Тур  

Тури на Кіпрі в Москві

 

Ми пропонуємо купити тури на Кіпрі в Москві - Батьківщину легендарного богиня Афродіта, kotoruû Послідовно zahvatyvali mikency, єгиптяни, assirijcy, Персі і багато інших.

 

Останніми за володіння колишньої британської колонії, боролися турки і греки.Завдяки такому бурхливому минулому на острові з'явилася безліч скарбів культури - від замків хрестоносців до могили тітки пророка Магомета.

  Купить экскурсионные туры на Кипр www.  

Ви зможете побачити все це, купивши захоплюючі екскурсійні тури на Кіпр, ціни від надійного туроператора в офісах Міль Тур.Найбільш вражаючі історичні пам'ятки Кіпру включають в себе Порт Пафосу, середньовічний замок Колосси поблизу Лімассола і Ванни Афродіти поблизу Поліс.Географія острова, відрізняється довгою береговою лінією і гористій центральною частиною. Купить тур на Кипр из столицы www. Це дозволяє туристам, що приїжджають на відпочинок на Кіпр, знайти собі цікаві заняття в будь-який час року.

 

Туризм на Кіпрі в 2014 році

 

Туризм на Кіпрі, ціни тим, кого ви б nezamedlitelno podberut lubomu в офісі Турагенції Mil Тура, Вас чекає в будь-який час року.Сам бог Зевс протегує всім відпочиваючим на цьому доброзичливому острові.
Отдых на Кипре цены 2014 www. Острів Кіпр є третім за величиною в Середземному морі - як за площею, так і за населенням, після Сицилії та Сардинії.Згідно грецької міфології, саме богиня кохання Афродіта, піднялася з моря на березі Кіпру.Ця романтична історія донині продовжує надихати гостей острова.Саме тому багато пар купують тури на Кіпр для проведення медового місяця.

 

Кіпр готовий догодити всім своїм гостям без винятку. Для відпочинку на Кіпрі всім завзятим тусовщикам підійде курорт Айя-Напа, де можна весело проводити час.Сім'ям з дітьми для відпочинку відмінно підійдуть курорти в Лімассолі і Пафосі, де чудові готелі і сімейний таверни порадують відвідувачів різного віку.Найчистіше Середземне море і прекрасні пляжі, чудові гірські вершини, виноградники, оливкові гаї і стародавні руїни - все це приваблює і чарує відпочиваючих на оповитому древніми міфами, романтичному острові Кіпр!

Источник: www.milletour.ru

Похожие статьи:

  1. Недорогі Путівки на Кіпр
  2. Путівки на Кіпр з Спб
  3. Купити Путівку на Кіпр Пафос