Кращі тури на Кіпр в 2014 році-ідеальний відпустку без зайвих витрат, відкрито раннє бронювання

Октябрь 23, 2014 – 10:56

Пляжи Кипра Останнім часом відпочинок на Кіпрі вибирають все більше жителів Росії.Путівка на острів обходиться недешево, зате витрачені фінанси компенсуються різноманітністю розваг, приємними умовами перебування та іншими перевагами туристичного напрямку.

Кіпр в 2014 році - держава, розташована на острові в східній частині Середземного моря, загальною площею в 9000 кв.км. Також до нього ставляться прилеглі острови Геронісос, Агіос Георгіос, Глюкіотісса, Кіедес, Кіла, Мазак і Корділія.

Історія Кіпру

Історія острова почалася ще в кам'яному столітті.У XV в. до н. е.. на Кіпрі виникла держава Аласия. Завдяки зручному положенню в Середземному морі, Кіпр неодноразово переходив під правління різних імперій.Його завойовували древні єгиптяни, перси, стародавні греки і римляни. У 395 році він став частиною Візантії, а в 965 захоплений хрестоносцями Річарда Левове Серце.

Пляж В останній королеви 15 століття Кіпру peredala Island Венеціанської республіки, через сто років острівних zavoevali турки.У 1878 році його окупувала Великобританія. Острів отримав незалежність в 1960 році і фактично був розділений на грецьку і турецьку частини.

Географія і клімат

Кіпр розташовується в східній частині Середземного моря.Клімат на острові помірний, літо жарке і довгий - воно починається в середині травня і закінчується в середині жовтня.Влітку повітря може прогріватися до +35 С. Зими на острові дуже м'які. Середньомісячна температура становить +17 +19 ОС. За не дуже високої вологості спека на острові переноситься легко.

Тури на Кіпр популярні у всі часи року, адже сезон на острові ніколи не закривається.Влітку температура води становить +23 ОС, а в найхолодніший зимовий місяць (лютий) опускається до +14 ОС.

Інфраструктура

Дістатися до острова можна без особливих проблем.Повітряний транспорт з Москви на Кіпр відправляється регулярно. Тривалість польоту складає 4 години.

З суспільним транспортом в деяких частинах острова бувають проблеми.Тому іноді розумніше взяти напрокат автомобіль.

В даний час тури на Кіпр передбачають різні варіанти проживання.Гості острова можуть зупинитися в затишних готелях категорії 2 зірки або вибрати розкішні апартаменти в «п'ятірках».Гідні умови для прийому гостей створені в готелях усіх категорій, навіть у самих скромних.В основному готелі знаходяться на першій береговій лінії.

Источник: www.s-robinzon.ru

Похожие статьи:

  1. Дворівнева квартира
  2. Кіпр Туроператори
  3. Озеро Нойзидлер-Зе
  4. Продаж квартир
  5. Мікроблейдінг брів