Легенди Сардинії

Апрель 19, 2015 – 19:01Святий Антоній запропонував знову заспокоїти порося, за умови, що чорти віддадуть йому посох. Посох Святому Антонію риси повернули, він заспокоїв порося і вийшов. Так як посох був з ферула, він продовжував горіти пекельним полум'ям всередині. Святий Антоній перевернув посох, перетворивши його в факел і йшов, наспівуючи: «вогонь, вогонь в кожне місце землі, вогонь для всього світу».


Ще одна з поширених легенд на Сардинії - про каракурта (чорна вдова). На Сардинії цього павука так само називають Арджил. За однією з легенд, саме Арджил є єдиним вижив отруйним істотою, після того, як Бог знищив усіх смертельно небезпечних тварюк на острові. За іншою легендою, Арджил є проклятим створенням за те, що у свято Тіла Господня відмовився приносити дари Ісусу під час причастя. Існує і третя легенда, згідно з якою під час одного з карнавалів з'явився священик, який приїхав для причастя хворого. Всі впали перед ним ниць, але тільки кілька молодих людей залишилися стояти як ні в чому не бувало. Після того, як священик запитав, у чому ж причина такого зневажливого ставлення, молоді люди відповіли, що не збираються падати ниць, тому що вони люди, а не павуки. У цей момент пролунав Голос з небес, який сказав, що відтепер вони стануть павуками і всі ці молоді люди перетворилися на каракуртів.

Ці та багато інших легенди Ви почуєте, приїхавши на Сардинію. Не забувайте, що в різних містах цього острова - різні легенди. Тому якщо Ви хочете дізнатися якомога більше легенд Сардинії, Вам варто відвідати не одне місто.

Похожие статьи:

  1. Свята на Сардинії
  2. Мода на Сардинії
  3. Фестивалі на Сардинії
  4. Памятки Сардинії
  5. Спокій і гармонія