Turи Kipr з Єкатеринбурга

Ноябрь 13, 2014 – 11:47

   
 

Відпочинок на Кіпрі з Єкатеринбурга по-справжньому південний, сонячний, святковий, - тому, напевно, так люблять його і дорослі, і діти! Лазурне Середземне море, найчистіші піщані пляжі, м'який клімат і прекрасний сервіс в готелях Кіпру перетворили маленький острів Середземномор'я в одне з кращих місць відпочинку на планеті.

 

Курорти Кіпру живописно розкидані по узбережжю, у кожного - неповторний стиль:

 
   
 • яскравий, модний, молодіжний Айя Напа;
 •  
 • романтичний Протарас;
 •  
 • скарбниця пам'яток старовини Пафос;
 •  
 • відмінні варіанти для сімейного відпочинку - Лімассол або Ларнака.
 •  
 

Turи навколо Єкатеринбурга Кіпр 2014 predlagayut raznoobraznиy otdиh: obzornиe еkskursii в Ostrovul, відвідати історичні місця verhovaya їзда, дайвінг і так rиbalkaд. Ціни на тури на Кіпр з Єкатеринбурга залежать від обраного курорту і готелю, а також від пори року.Найвищі ціни - у літній період. Відпочинок на Кіпрі в будь-який час року залишає самі радісні спогади і бажання знову і знову повертатися на сонячний і гостинний острів з затишними золотими пляжами і прохолодними кедровими лісами.

 

КУРОРТИ КІПРУ

 

 

 
 

Айя Напа

 

Туристи, відпочиваючі в Айя Напі, можуть повною мірою насолодитися сонцем і морем.Тут Вас чекають чудові пляжі з дрібним піском і відмінні умови для проведення часу дітей.Взимку курорт Айя Напа стає притулком для пенсіонерів з Європи, а влітку - модним молодіжним курортом, що не поступається іспанській Ібіці.

 
   

Ларнака

 

Курорт Ларнака розташований на південно-східному узбережжі острова Кіпр.Середземноморський м'який клімат і гостинність кіпріотів дозволяють весь рік приймати тут туристів.Пляж Ларнаки «Макензі» є одним з кращих для сімейного відпочинку: білий пісок і невеликі глибини біля берега моря по праву робить цей пляж безпечним для дитячого відпочинку.

 
 

Лімассол

 

Лімассол розташований на південному узбережжі Кіпру, є другим за величиною містом після столиці острова - Нікосії.По праву вважається найвеселішим курортом острова Кіпр. Тут проходять різноманітні фестивалі.

 
 

Пафос

 

Пафос - це, перш за все, спокійний курортний центр, з прекрасними затоками і бухтами, облаштованими пляжами, багатим вибором готелів різного рівня.Це культурний та історичний центр всього острова. Всі пам'ятники включені до переліку світових культурних цінностей ЮНЕСКО і знаходяться під охороною.

 
 

Протарас

 

Протарас - це невеликий курорт, який знаходиться в мальовничому затоці з найчистішою водою, дивовижним по красі пляжем з дрібним піском і крихітним острівцем поблизу берега.Мальовнича берегова лінія, золотисті піщані пляжі, чистісінька кришталева морська вода, затишні таверни з національної середземноморської кухнею, маленькі рибні ресторанчики на березі моря створюють чудову атмосферу для туристів.

 

Источник: puttur.ru

Похожие статьи:

 1. Готелі Кіпру Фото
 2. Тури на Кіпр для Росіян
 3. Тури на Кіпр Дешево