Спа Готелі Кіпру

Спа курорт Лімассол

Октябрь 26, 2014 – 00:51

Кращі СПА-готелі Кіпру - Кіпр

Ведучий Amathus спа курорт в Лімасолі на Кіпрі, пропонує виняткову різноманітність спа-терапій і спа-процедур для гостей, бажаючих відкрити для себе мистецтво релаксації і заспокоєння. Чудово оформлений і створений з природних елементів, мармуру Тінос та американського горіха, притягальний Amathus спа-центр в Лімассолі дозволяє гостям відчути благодать природи, повітря, землі, вогню і води зі спа-терапіями і спа-процедурами стародавніх культур і азіатським впливом.

Ті, хто хочуть підтримувати форму навіть під час відпустки можуть відвідати оздоровчий центр або насолодитися бадьорять тренуваннями в повністю обладнаному фітнес-центрі.Фітнес-центр Amathus проводить кругові тренування Life Fitness і має прилади для вимірювання ритмів серця, гарантуючи, що щоденні вправи, збільшать вашу силу, гнучкість і витривалість.

Спа-центр зі послугами класу люкс

В обіймах природи, нагороджений Amathus Спа-центр, пропонує сучасні спа-послуги, включаючи оздоровчий центр з 11 процедурними кабінетами і повністю обладнаним фітнес-центром з індійським храмом для тіла і розуму. Після бадьорять спа-терапій і спа-процедур, гості можуть розслабитися в джакузі або насолодитися відпочинком в саду, де спокійне освітлення, звук води, що біжить і освіжаючі дихання екзотичних рослин, безсумнівно пожвавлять почуття. Аматус, мінеральний курорт в Лімассол на Кіпрі є притулком спокою з неперевершеним спа, басейни з джакузі і процедурними кабінетами для пожвавлення тіла і розуму.

 

В современном обществе женщины часто делают чистку лица и эпиляцию. Также они стремятся к омоложению кожи, поэтому им рекомендована аппаратная косметология днепропетровск с применением современного оборудования в косметическом салоне PoliStars.

Гордий представник Провідних Спа Миру, спа-центр Amathus пропонує один з кращих оздоровчих центрів в Лімасолі, вітаючи своїх гостей в оазисі безтурботності і спокою. На тлі привабливого моря, завдяки інноваційним спа-процедурами, розслаблюючим джакузі і стимулюючої зарядці, оздоровчий центр відображає сутність чистоти і істинного спокою. По праву вважається кращим курортом на Середземномор'ї, член мережі Провідних спа світу, видатний Amathus спа цього пляжного готелю класу люкс в Лімассолі в поєднанні з новим фітнес-центром, були ретельно розроблені щоб забезпечити персональний баланс і внутрішню гармонію своїх гостей.

Источник: www.amathuslimassol.com

Похожие статьи:

  1. Тсокос Готель Кіпр
  2. Адамс Готель Кіпр
  3. Кіпр Готелі Відгуки
  4. Відгуки Готелі Кіпру