Берат купить лабораторную посуду

Февраль 8, 2015 – 17:03


Крім пам'яток архітектури, в місті є музеї, які теж буде цікаво відвідати. Наприклад, в Музеу-і-Луфтесвиставлена колекція експонатів, присвячених історії міста. Варто заглянути і в Музей етнографії, який розташований на мальовничій набережній.
Собор Святої Трійці в Бераті

Особливу чарівність місту додають вузькі центральні вулички зі старовинними будиночками. Їх незвичайність у тому, що в таких будинках обов'язкове червона черепиця і завжди дуже багато вікон, які розташовані так, що в них вдень постійно відображаються сонячні промені. За це гарне видовище Берат прозвали «містом тисячі вікон».

Оформить покупку лабораторной посуды Вам поможет официальный сайт, широкий ассортимент товаров и низкие цены Вас приятно удивят


Крім пам'яток, розважити себе в Бераті можна активним відпочинком, який представлений тут альпінізмом, адже місто розташоване біля підніжжя гірського хребта. Також можна покататися на велосипедах і конях.

Ну а після екскурсій та активного відпочинку приємно зайти в затишний ресторанчик перекусити. Дуже гарні такі ресторани національної кухні, як Mengalemi і White House.
Будинки в Бераті

А зупинитися на ніч втомленим туристам можна в одному з місцевих готелів, яких тут досить багато. Уваги заслуговують Tomori, Palma, Nasho Vruho, Osumi. Останнім часом тут стали з'являтися і міні-готелі типу B & B, в яких вам крім нічлігу запропонують сніданок.

Що стосується погоди, у Бераті, то вона цілком комфортна протягом усього року. У січні вдень тут середня температура становить +10 ° С, у липні - +26 ° С.

Похожие статьи:

  1. УФ стерилизатор для пруда
  2. Перетворюємо балкон в спальню
  3. Туристична страховка він невиїзду
  4. Как купить хороший набор ножей
  5. Переваги газону в рулонах