Собор Святого Петра Келли-штанги. Ремонт и сервис

Январь 25, 2015 – 08:48

Собор Святого Петра

У Ватикані прийнято відзначати великі релігійні свята, наприклад Хрещення (6 січня), Різдво (25 грудня), Великодній понеділок, Успіння (15 серпня) та інші. Також широко відзначаються Новий рік, День проголошення республіки, День всіх святих, День національної єдності. Крім цього, національним святом оголошується день вступу на Престол останнього Понтифіка.
покупки


На території самого ж Ватикану знаходиться безліч церковних лавок, які працюють за встановленим індивідуальним графіком. Варто відзначити, що в неділю, понеділок, а також в день великих релігійних свят всі торгові точки закриваються.
Сувеніри з Ватикану

Велика частина іноземних туристів воліють купувати у Ватикані релігійну атрибутику, а також невеликі сувеніри із зображенням головних визначних пам'яток держави, а саме Собору та Площі Святого Петра, Сікстинської капели та інших церков.


Можна скористатися послугами приватних таксистів. Правда, вартість поїздки висока, приблизно 10 €.

Стаціонарні телефонні апарати можна зустріти тільки за межами релігійних святинь і папських палаців. Їх робота здійснюється від пластикових карт або від монет. Також зробити дзвінок можна з поштового відділення. Одна хвилина міжнародної розмови обійдеться в 1 €. Вартість дзвінків залежить від часу доби. За розмову, вчинений після 23:00 можна заплатити набагато менше.

Стільниковий зв'язок стандарту GSM 900/1800 у Ватикані забезпечується італійськими мобільними операторами. Всі вони підтримують міжнародний роумінг великих світових операторів стільникового зв'язку. Варто відзначити, що в церковних установах користуватися мобільними телефонами суворо заборонено.

Похожие статьи:

  1. ​Як зробити ідеальний ремонт на кухні
  2. Мобильное приложение казино Фреш
  3. Подготовка места для установки кабины
  4. ​Дорожній бордюр - важливий елемент оформлення