Кіпр

Октябрь 29, 2014 – 19:12

Мільйони людей по всьому світу мріють відвідати володіє неповторним шармом Францію. Відпочинок у Франції - чашка кави з круасанами в затишних паризьких кафе, пляжі на Лазурному березі, гірськолижні курорти Альп, квітучі луки Провансу ...
Франція, відпочинок в якій таку багатогранний і неповторний, має вишуканий шармом, багатою культурою та історією.

Відпочинок у Франції припускає проведення часу на розкішних пляжах, катання на гірських лижах, можливість насолодитися вишуканими стравами французької кухні і випити келих-другий знаменитого французького вина.
Зосередженням культурного життя Франції є її трохи хаотична столиця - Париж. Відпочинок у Франції, ціни на який, на жаль, багатьом можуть здатися не по кишені, звичайно ж, немислимий без відвідин Парижа.
«Париж-це свято, яке завжди з тобою», - писав великий Хемінгуей. Навряд чи з більшою точністю можна описати це місто. Це місто - свято, місто - феєрія, і він залишиться назавжди з тобою. Ніяких грошей не шкода, що б це свято з'явилося у вашому житті.
Париж просто рясніє визначними пам'ятками. Островами Ситі і Сен-Луї утворюється історичний центр міста. На острові Сіте знаходиться «серце Парижа», увічнений Гюго «Нотр-Дам де Парі» («Собор Паризької Богоматері»).


Річка Сена ділить місто на дві частини. Туристична його частина знаходиться переважно на її правому березі. Тут знаходиться Лувр, один з найбільших і багатих музеїв світу. Неподалік розташувалися Тампль, Тріумфальна арка на площі де Голля, Єлисейські поля, де розташовані найрозкішніші магазини, ресторани і кафе. Тут також розташовується Єлисейський палац, офіційна резиденція президента Франції.
Лівий берег Сени знаменитий тим, що саме тут височить знаменита Ейфелева вежа, знаходяться Палац Шайо, Пантеон, Сорбонна (Паризький університет).
Не поступаються за красою та передмістя Парижа: Версаль, Мальмезон, Рамбуйє.
Франція, відпочинок в якій, зрозуміло, передбачає відвідування її морських курортів, не була б така приваблива, якщо б не її чудові пляжі Середземного моря, узбережжя Корсики і, звичайно ж, Лазурний берег, Рів'єра. Тільки вслухайтеся в ці назви: Ніцца, Канни, Антіб, Сен-Тропе. Уява жваво намалює вам картину, сформовану з обривком побаченого колись кінофільму, почутою десь пісні, прочитаної в дитинстві книги. Канни - серце фестивалю, набережна Круазетт - місце проведення різних заходів. Антіб більше привабить молодих. Тут розташовані дискотеки, клуби, аквапарк і дельфінарій.
Інші не менш відомі курорти Франції - це Грас, парфумерна столиця, зосередження світського життя - Сен-Тропе, жахливо дорогий Вільфранш-Сюр-Мер і інші не менш шикарні.
Наприкінці осені у Франції відкривається гірськолижний сезон. Сніг не тане до середини квітня. Час, проведений у французьких Альпах, запам'ятається вам назавжди.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Відпочинок в Травні
  2. Відпочинок Кіпр Айя Напа
  3. відпочинок Кіпр
  4. Відпочинок в Таїланді
  5. Відпочинок на Кіпрі