Кіпр

Ноябрь 17, 2014 – 20:18


Здається, ніби злітав в космос: нескінченний простір, білизна, синява, чистота і квіти всюди. На набережній - незліченна кількість туристів, в тавернах і ресторанах - свіжий улов: дорада, Гаврос, Маріда, восьминоги, креветки, мідії та інша морська живність. Кораблі і яхти, запах моря, неквапливі греки. Це острова. Маленькі, середні і великі.
МІКС СПОКОЮ І хуліганство
Корфу розташований на захід від материкової частини країни, в Іонічному морі. З появою прямого перельоту - дуже популярний острів серед українців. Корфу - місце з фантастичними природою і кліматом. Оливкові гаї, хвойні ліси і апельсинові сади поєднуються тут з комфортабельними готелями, оточеними крутими скелями і блакитними водами.
Відпочинок на острові доступний: організовані щотижневі чартерні рейси в Керкиру від одного з туроператорів грецького напрямку. Як стати корфітяніном? UTG зайшла на сайт туроператора, підключилася до чату і миттєво отримала всі туристичні розклади по острову - дати вильоту, поради, де краще відпочити і тд. При великому бажанні можна «відловити» квиток на чартер без тур-пакету і знайти розміщення прямо на острові.


«Ми полетіли в Корфу з купою ідей, а далі будували програму по обставинам - знімали апартаменти, міняли селища, на поромі дісталися до« сільських »островів Паксос і Антіпаксос, де засмагали і спостерігали побут остров'ян. Вийшло яскраво і весело », - розповідає студентка Марина Дідко. Але якщо говорити про безтурботному відпочинку, то краще стати організованим туристом. А подорожувати в окрузі можна радіально з готелю.
Корфу не згрішить острівної містечковістю. Тут на тлі білих будинків з каменю та старовинних вітряків панує мікс європейського спокою і британського хуліганства. Англійська молодь облюбувала Іпсос, прозваний «Золотий милею» - прибережну туристичну зону біля підніжжя гори Пантократор. Надвечір тут настає пожвавлення в дискотеках і барах, а любителі азартних ігор можуть спробувати щастя в казино, розташованому в Канони.
У столиці Керкире дух давнини змішався з авангардними перформансами, що влаштовують у фортеці Палео Фруріо.
Корфу пишається «шматочком Вени» - палацом Ахіллеон, який був побудований для Єлизавети Австрійською. На тлі моря і сонця білі колони виглядають дуже ефектно. З гори Пантократор відкривається чудовий вид не тільки на сам Корфу, але і на Албанію і Італію.
Корфу - самий північний і самий зелений острів, його довжина 60 км, ширина - від 4 до 30 км, площа - 592 кв.км, протяжність берегової лінії - 217 км.
Столиця острова - місто Керкіра.

Похожие статьи:

  1. Стежкою караванів
  2. Килимок для туриста
  3. Відпочинок Кіпр Лімассол