Кіпр: готуємося до незабутнього відпочинку

Июль 3, 2014 – 09:41

Кіпр - справжня перлина Середземного моря!  
Тут дуже м'який клімат, велика кількість зелені,  
гостинні жителі і багатюща культурна спадщина.
Тому тури на Кіпр - безпрограшний варіант для чудового відпочинку.

Готелі Кіпру дуже різноманітні за кількістю зірок, кількістю наданих послуг, архітектурному стилю, але в той же час всі, як один, підтримують високий рівень сервісу.Тому podbiraâ себе Тур Кіпру, rukovodstvuûtsâ туристів у великих районах острова, але не готель, тому що всі вони гарні.

 Рекламное Агентство в Киеве окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пляжі цього чудесного острова казково прекрасні, більшість з них може похвалитися Блакитним прапором.Особливо прекрасні білосніжні пляжі курорту Айя-Напа.  

Екскурсійні можливості острова дуже багаті - тут є і паломницькі об'єкти, і пам'ятники античності, і можливість здійснити морські прогулянки в довколишні держави - Ізраїль, Йорданію або Єгипет.

Є на Кіпрі і такі місця, куди збирається для відчайдушного відпочинку молодь з різних країн Європи! Деякі курорти практично повністю складаються з нічних клубів, барів і кафе.Але в той же час рівень безпеки в таких місцях дуже високий, як і на всьому острові.
 
Вартість туру Кіпр - від 14 900 руб.  
Таким чином, тури на Кіпр ідеально підходять і для комфортного сімейного відпочинку, і для любителів екскурсій, і для незабутніх молодіжних вечірок.

Источник: ru-vacation.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Звабливий Кіпр
  2. Подорож на Кіпр
  3. Відпочинок на Кіпрі