Пристрасті треба віддаватися, а не говорити про це душевная боль

Февраль 9, 2015 – 16:48


Хтивість - не найкращий спосіб показати свої почуття в День Святого Валентина. Однак, якщо мова про Нью-Йорку, то правила не діють. Два готелі мережі Kimpton - Eventi і Ink48 - вирішили додати колориту і запропонувати закоханим спеціальний пакет "50 відтінків сірого".


14 лютого, в найромантичніший день в році, на великі екрани виходить екранізація бестселера Е. Л. Джеймс "50 відтінків сірого". Всі будуть говорити про це ... Але до чого розмови? - Подумала директор маркетингу готелів мережі Kimpton Шенон Спіллет і створила спеціальний пакет послуг до Дня Валентина під назвою "50 відтінків сірого". Трохи реклами для готелів, трохи для фільму, і теорія з телеекрану перетвориться на практику.
Ті, хто воліє не дивитися на пристрасть, а їй віддаватися, можуть придбати собі такий за ціною $ 659 за ніч. У нього входить:
- Номер-люкс з шампанським;
- 50-хвилинний масаж для пари;
- Набір еротичних іграшок від одного з найпопулярніших "магазинів для дорослих" Babeland store, серед яких - шовковий "набір раба";
- Сертифікат на $ 200 на білизну від кращих дизайнерів;
- 2 квитки в Музей сексу;
- І, звичайно ж, спеціальне меню з афродизіаками: чорний шоколад, полуниця, авокадо і банани.
Така пропозиція повинна стати сучасною інтерпретацією Дня всіх закоханих, щоб знищити стереотипне поняття цього свята і перетворити його на справжнє задоволення.
Все це призначено для того, щоб, по-перше, стати незабутнім спогадом, а, по-друге, - визначити, хто ж з вашої пари - домінант. Насолодитися пакетом послуг "50 відтінків сірого" можна з 5 лютого до 1 березня.

Похожие статьи:

  1. Прицінитися і закохатися: магазини Гельсінкі
  2. Вибір і установка жалюзі для пластикових вікон
  3. ​Прекрасна Прага: що подивитися і де побувати в столиці Чехії
  4. Самостоятельное подключение водяного отопления
  5. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні