Кіпр

Ноябрь 5, 2014 – 08:48

Кіпр це невеликий за розміром, але від цього не менш популярний острів у Середземному морі.Він привертає до себе туристів своїми стародавніми легендами і епічними оповідями дійшли до нас за більш ніж 10.Історія 000 рік країна.

Кухня Кіпр славиться своєю екзотичною ugoŝeniâmi - Цей смачний і Халлумі (халлоумі - levantijskij сир) і Гостра долма (Dolmades - виноградне листя, фаршировані) і Шматочки Клефтіко (клефтіко - блюдо ягня).Двері численних нічних клубів у всіх великих курортних містах і зокрема в Айя-напе (Ayia Napa) відкриті для відвідувачів всю ніч.А відновити свої сили на наступний день Ви зможете на незайманих пляжах Кіпру, яких на острові не менше як барів.

Якщо ви віддаєте перевагу тихий і спокійний відпочинок, Ви можете відвідати затишні кафе Никоссиі (Nicosia) - столиці Кіпру.І звичайно не варто забувати про місцеві визначні пам'ятки, багато з яких занесені до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

В Москву прийшло сіре і дощове час, настрій у всіх був відповідним, у мого шефа теж.У четвер він повідомив мені, що з наступного тижня у мене позапланову відпустку.Бувають хороші звістки, яким не знаходиш сил радіти ... Але треба було повернути ситуацію собі на користь.І я понуро, в ритм Московка дощику, побрів найближчим турагенство, понуро запитав найближча за часом і віддалі тур.

Комплект офсетных спутниковых антенн Вы можете приобрести на сайте https://infotv.net.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В суботу, після тригодинного перельоту, я був на березі Середземного моря, на піщаному пляжі Декелії, туристичної зони Ларнаки.

Суботній день пройшов в ейфорії. Оксамитовий сезон, ароматне повітря, найчистіше море.Неділя відсипався. До вечора відчув себе відмороженим (в смясле відігріти) і відчув готовність до подвигів.Озирнувся. Навколо були дами середніх років з дітьми дошкільного віку.Вечір неділі залишався в нірвані, але ставало нуднувато.

Источник: turtella.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Кіпр Лімассол
  2. Відпочинок на Кіпрі Україна
  3. Готелі Кіпру 4 Зірки Відгуки
  4. Відпочинок в Кіпрі Відгуки