Нічна Тирана Техноэласт

Февраль 8, 2015 – 17:14

нічна Тирана

Нічних клубів у Тирані не дуже багато. Взагалі, албанці вважають за краще вечірні прогулянки по центральних бульварах і вуличках, де вони зустрічаються зі своїми друзями та знайомими, спілкуються і обмінюються новинами.

Також в Тирані можна провести час в аквапарку. Крім того, є можливість покататися на конях або зробити велопрогулянку.
Підйом на фунікулері на гору Дайті


Поруч з Тіраною знаходиться гора Дайті. Піднятися на неї можна на фунікулері. З гори відкриваються мальовничі краєвиди на міста та околиці. Нагорі є кілька непоганих ресторанів і сувенірні лавки.
покупки

Вы можете купить диплом в Москве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


У Тирані відкрито багато сувенірних магазинчиків і міських ринків, де можна придбати вироби місцевих майстрів, національні сувеніри та просто невеликі пам'ятні подарунки для себе і близьких.

Часто в якості сувенірів з Албанії привозять дерев'яні вироби з різьбою, різного роду керамічні штучки і вишивку ручної роботи. Також популярні мідні вироби, дерев'яні трубки і албанські музичні інструменти.
Албанські сувеніри

Можна придбати місцеву горілку ракію.

Магазини в Тирані працюють з 9:00 і до 20:00. Влітку лавки часто працюють і до 22:00. Як правило, на перерву магазини закриваються з 15:00 до 17:00.
транспорт

Міський громадський транспорт в Тирані представлений автобусами і маршрутками, проїзд у яких дуже дешевий. Оплачувати його потрібно безпосередньо у водія.

З албанської столиці до великих міст країни можна дістатися також на автобусах і маршрутках.

Похожие статьи:

  1. Кіпр Ларнака Готелі
  2. Двокамерний склопакет
  3. Оренда сцени для заходів