У Норвегії все більше готелів Scandic

Январь 25, 2015 – 18:48

Scandic Hotels продовжує розширюватися на готельному ринку Норвегії шляхом відкриття готелів в Бергені: Scandic Neptun, Scandic Bergen City і Scandic Strand, в цілому на 630 номерів і близько 40 конференц-залів. Scandic буде керувати шістьма готелями на одному із самих великих ринків Норвегії.
"Норвегія є важливим внутрішнім ринком для Scandic. У цьому році компанія збільшила кількість готелів з 19 до 86 в Норвегії, від Крістіансанд на півдні до Шпіцбергена на півночі Норвегії. З придбанням цих трьох готелів Scandic надалі зміцнить позиції в якості провідного гравця на ринку Бергена ", - сказав Франк Фіскерс, президент і головний виконавчий директор Scandic.


Зараз Scandic є найбільшим готельним оператором в скандинавських країнах, з майже 42 тисячами готельних номерів, з яких 14 700 знаходяться в Норвегії. 1300 номерів розташовані в Бергені і 630 з були додані недавно в результаті придбання Scandic Neptun, Scandic Bergen City і Scandic Strand. Протягом року, Scandic також відкрив найбільший готель в Бергені, Scandic Ornen, а в 2017 Scandic відкриє ще Scandic Bergen Flesland в аеропорту міста.

Похожие статьи:

  1. Оцінка зірковості готелів
  2. Кіпр Пляж Ніссі Біч Готелі
  3. Самі незвичайні готелі світу