Кіпр

Ноябрь 29, 2014 – 15:15

Ариадна  

Raskopki древнє місто Аматус

 

Стародавнє місто Аматус свого часу був найбільшим містом Кіпру.Жителі займалися сільським господарством і добували руду.

 

Згідно з однією з легенд, засновником Аматуса був один із синів Геракла.За іншою версією, тут була похована прекрасна дочка царя Міноса - Аріадна - яка була дружиною Тесея.

 

Історики вважають, що Аматус був заснований в 3000 р. до н.е. правителем Пафосу королем Кінірас, а названий на честь Аматуса, улюбленої матері правителя.

 

Раскопки старинного города Аматус У 80-х роках ХХ століття тут почалися розкопки.Найдавніші знахідки датуються 1100 р. до н.е. Відвідавши розкопки сьогодні, можна подивитися на фрагменти фортеці (Акрополиса), будинків, ринкової площі, прикрашеній мармуровими колонами зі спіралеподібним орнаментом, залишки міських стін, візантійські базиліки з підлогами, інкрустованими коштовним камінням.

 

Місто було зруйноване королем Річардом Левове Серце в 1191 році.Пізніше камені міських стін були використані при будівництві Лімассола.

 

Місце розкопок розташоване на сході від Лімассола (між готелями Amathus і St.Raphael). Відвідати розкопки можна щодня з 7.30 до 17.00 (з вересня по травень) і з 7.30 до 19.30 (з червня по серпень). Вхід на розкопки - безкоштовний.

 

Раскопки старинного города Аматус Середньовічний замок і музей Лімассола

 

З історією середньовічного Кіпру можна познайомитися в Лімассольском замку, який був побудований в кінці XII століття, зараз у його стінах розміщена експозиція «Музею Середньовіччя».

 

Замок затишно розташувався в Старому Місті неподалік від Старого Порта.Сьогодні ми можемо бачити реконструкцію замка, що відноситься до періоду турецького правління (XIX століття).Спочатку замок був побудований намісником Річарда, потім кілька разів був пошкоджений через воєн і землетрусів, якийсь час використовувався як в'язниці і фортеці.

 

Вважають, що в каплиці замку (на жаль, не збереглася) Річард Левове Серце вінчався з Беренгарією Наваррской, і тут же наречена була оголошена англійською королевою.

 

Хоробрий Річард захопив острів заради порятунку з полону своєї нареченої, захопленої в полон візантійським правителем острова.Як це часто буває, сили природи стали інструментом Провидіння.Корабель, на якому пливла Беренгария Наваррськая, вимушено причалив до кіпрських берегів.

Источник: www.kiprinform.com

Похожие статьи:

  1. Кіпр Ларнака Пам
  2. Кіпр Готелі Відгуки
  3. Ковані мангали
  4. Стрижка собак
  5. Кіпр Лімассол Відгуки