Дитячий Відпочинок на Кіпрі

Рубрика "Відпочинок з детьмі_Полезние поради" РОЗВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ НА КІПРІ Ocean...

Ноябрь 30, 2013 – 11:13

Дитячий відпочинок на Кіпрі
Рубрика "Відпочинок з детьмі_Полезние поради"  
РОЗВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ НА КІПРІ  
Ocean Aquarium в Протарасі  
Вас чекає зустріч з акулами і муренами, екзотичними рибами, крокодилами і пінгвінами.Всього в комплексі близько 50 різноманітних акваріумів, в яких мешкають близько 300 видів риб.
графік роботи: з 10.00 до 18.30  
ціни: EUR 12.00, 7.00 для дітей  
«Magic Dancing Waters»  
ИДЕАЛЬНОЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ  
Магічний танцюючий фонтан в Протарасі - це шоу, яке являє собою вражаючу комбінацію танцюючих водних струменів, лазерного шоу, світлових і димових ефектів з прекрасно підібраним музичним супроводом.
Вечірні вистави (ЩОВЕЧОРА В 21:00)  
Ви можете милуватися поданням за вечерею ресторані або насолоджуючись своїм улюбленим напоєм в кафе-барі комплексу  
Зоопарк в Лімассолі  
Більшість мешканців зоопарку леви, тигри, мавпи, страуси, павичі і черепахи прибутку за кордону.Місцеву фауну представляють муфлони, сови і грифи. Всього в парку мешкає близько 200 тварин і птахів.
час роботи:  
влітку 9.00 до 19.00  
взимку з 9.00 до 16.00  
Аквапарк Water World в Айа-Напа  
Стилістика парку витримана в дусі міфів Давньої Греції.Діти зможуть скотитися з «Гори Олімп», пройти по тунелю «Медуза» і лабіринту Мінотавра, потрапити в гості до Апполону і Афродіті і зануритися в вируючі води Посейдона і багато іншого.
Аквапарк Fasouri Watermania  
Найсучасніший і найбільший аквапарк Кіпру.Любителів гострих відчуттів чекають гірки Камікадзе, Probowl, Чорний каньйон і швидкісний спуск на шести доріжках, для маленьких дітей басейн, лінива річка і багато іншого.Парк розташований в 10 км від Лімассола.  
Дельфін-сафарі  
Ця чудова можливість відчути себе справжнім моряком і насолодитися чарами моря, прохолодним вітерцем, яскравим сонцем, помилуватися пірнаючими дельфінами або побачити як вони прилаштовуються до носа судна і пливуть в утвореною їм хвилі.
Верблюжа ферма  
Для тих, хто шукає незвичайні розваг для себе і дітей.Ви дізнаєтеся не тільки про тривалість життя верблюдів і їх незвичайної витривалості, а й зробите подорож верхи на «кораблі пустелі».Крім верблюдів на території парку знаходяться дитячий ігровий майданчик, басейн і корабель «Ноїв ковчег».
Афродіта Аквапарк в Пафосі

Источник: vk.com

Похожие статьи:

  1. Бюджетний відпочинок на пляжі
  2. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
  3. Відпочинок на Кіпрі
  4. Активний Відпочинок на Кіпрі
  5. Відгуки про відпочинок на Кіпрі