Кіпр

Ноябрь 30, 2014 – 19:45

Поїздку до Греції ми абсолютно не планували, оскільки, загалом, не особливо вільні у фінансах, але коли нам запропонували цю поїздку, звичайно, задумалися, все - таки Греція гідна альтернатива Туреччині і Єгипту. Відразу хочу сказати, що за час поїздки жодного разу не пошкодували про рішення все-таки поїхати до Греції. Звичайно, попередньо купу часу просиділи в Інтернеті, вишукуючи інформацію про країну і готелі "Арістотелес" зокрема. Про Греції багато чого "недбало", як завжди дуже суперечливої інформації, а про готель досить мало.

Не можу погодитися з тими туристами, які вважають Грецію тією ж Туреччиною, тільки дорожче. По-перше, і Туреччина в цьому році не така вже дешева, а сама Греція, хоч була під впливом Туреччини досить довго, але, по-моєму, зберегла свою самобутність, а найголовніше люди абсолютно особливі. Греки дуже гарний народ, який любить себе, вміє гарно відпочивати і хоч туризм займає далеко не останнє місце в економіці, вони не будуть вас хапати за руки і тягнути в свої магазини. Природа Греції шикарна: суцільні гори і море, навіть Фессалийская долина все одно оточена горами. А який там повітря, просто не надихаєшся, особливо про нього згадуєш по прильоту до Москви. Ну, загалом, тепер все по порядку.

Відлітали ми 9.09.05 з Домодєдово. Ніяких проблем при відльоті і прильоті не було. Зустрічали нас "Музенідіс-тур" з усмішками і приємними буклетами і навіть обкладинками на закордонні паспорти. До готелю від Салоників їхати досить далеко, але, загалом, це невеликий мінус, зате досить багато вже встигаєш подивитися в дорозі.

Сам готель відразу справив враження своїм незвичайним розташуванням: корпусу розташовані на різних рівнях, на горі, ресепшн і ресторан в окремій будівлі. Приїхали ми близько трьох годин, тому довелося чекати, коли підготують номери до заселення, не дуже приємно, зате ми відразу познайомилися з цікавими хлопцями, які теж перший раз приїхали до Греції і разом провели цей чудовий відпустку.

Похожие статьи:

  1. Купити будматеріали в інтернет-магазині
  2. Грати на вікнах - красивий фасад і захищений тил
  3. Трещит подвесной потолок: что делать?