Кіпр

Ноябрь 27, 2014 – 15:00

Відпочинок на Кіпрі дає можливість не тільки розслабитися на блакитних пляжах Середземного моря і насолодитися прекрасним сонячним кліматом.Вирушаючи в тури на Кіпр, Ви також можете відвідати унікальні пам'ятки, багато з яких є важливим культурним спадщиною для всього людства.Природні краси Кіпру також приваблюють чимало туристів з різних країн.Отже, що подивитися на Кіпрі? Давайте розглянемо найпопулярніші пам'ятки цього дивного острова.

 

атракціони Nicosia

 

Венеціанські стіни - oboronitelnyj хвилі в столиці Кіпру.Стіни споруджувалися в 1567-1570 роках з метою захисту міста від турецьких нападів.Укріплення відокремлюють старі райони міста від нових, тому більшість пам'яток столиці знаходиться всередині стін.Щоб потрапити в історичний центр, потрібно пройти через одні з трьох воріт: Фамагусскіе, Пафоський або Кіренейскіе.

 

Палац архієпископа - одне з найпопулярніших і величних будівель столиці Кіпру, знаходиться в центрі міста.Будівництво розпочав архієпископ Макаріос III під час боротьби острова за суверенітет.Під час боїв будівля була практично зруйнована, але потім будівництво відновили і в 1961 році палац був споруджений.Сьогодні на території Палацу архієпископа знаходяться декілька музеїв: Візантійський, Музей народного мистецтва та Галерея мистецтв.

 

Кіпрський археологічний музей - найстаріший і найбільший музей Кіпру, який містить саму велику колекцію старожитностей Кіпру в світі.У музеї 14 залів з експонатами, а також гарна бібліотека і захоплюючий фотоархів.

 

Мечеть Селимийе - один з найстаріших зразків готичної архітектури Кіпру.Спочатку на цьому місці була візантійська церква - Софійський собор.Але в 1209 році почалося будівництво мечеті, що протривало 150 років. Мечеть була кілька разів зруйнована людьми і природними катаклізмами, але кожен раз відбудовуючись.Зараз вона служить молитовним будинком для мусульман, тому відвідувати її потрібно в скромному одязі.

 

атракціони Лімассол

 

Замок Колосси - середньовічний замок, красиво зберігся до наших днів.Був побудований в XIV столітті на руїнах попереднього замку. Сьогодні дуже популярний серед туристів завдяки оглядовому майданчику з прекрасним виглядом і винними погребами лицарів Ордена Святого Іоанна.

Источник: www.ola.ua

Похожие статьи:

  1. Кіпр Туризм
  2. Все о Сицилии
  3. Що треба пам
  4. Основні пам