Відпочинок в Кіпрі Відгуки

Кіпр від А до Я: відпочинок на Кіпрі, карти, візи, тури, курорти

Ноябрь 18, 2014 – 13:37

Кухня і ресторани Кіпру

Свіжі відгуки про курорти Кіпру

 

Мабуть, сама адекватна оцінка Кіпру туристичного звучатиме так: «міцний середземноморський хорошист».Тобто це цілком типове напрямок пляжного відпочинку, без якихось яскравих або унікальних «фішок», але зате і без великих недоліків (якщо, звичайно, не зараховувати до таких досить високі ціни).На острові м'який клімат, сервіс в готелях - цілком адекватний їх рівню, а пляжі - дуже чисті, з безліччю «блакитних прапорів» - так що тури на Кіпр користуються більш ніж заслуженою популярністю у мандрівників.

 

Переважаючий характер відпочинку - респектабельний і пристойний у всіх відносинах, без п'яних гулянок на всю ніч і дискотечного чаду.

 

Центр міста (вони будуть Курорти) - Лімассол (Limassol), Ларнака (Ларнака), Пафос (Пафос), Айя-Напа (Айя-Напа), Протарас (Протарас), Поліс (Polis).

 

Як дістатися до Кіпру

 

літній сезон туристи з Москви до Ларнаки відправлені чартерні рейси.Літають вони, як правило, по неділях (частіше), п'ятницях і середах (найрідше).Більшість чартерів вилітає з «Домодєдово». Регулярні рейси Москва - Ларнака здійснюють «Аерофлот» і «Кіпрські авіалінії», а регулярний переліт Москва - Пафос виконує «Трансаеро».Тривалість перельоту «кіпрських авіалініями» - близько 4, 5 годин, інші авіакомпанії, які мають право на польоти через повітряний простір Туреччини, затрачають на рейс приблизно 3 години 15 хвилин.

 

через Мінськ на Кіпрі літає "Bellavita", але громадяни Ukrainи doberutsya до Ларнаки кулька «Aеrosvita» «Donbassaеro» навколо Донецька.

 

Морем до Кіпру можна дістатися за допомогою численних регулярних рейсів, а також на приватних судах з портів Греції, Родосу, Єгипту та Ізраїлю.З грецького порту Пірей кілька транспортних компаній здійснюють регулярні поромні рейси в Лімассол і назад.

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Кіпр Айя Напа
  2. Кіпр Готелі Відгуки
  3. Відпочинок на Кіпрі з Дітьми Відгуки
  4. Весілля на Кіпрі Відгуки
  5. Відпочинок на Кіпрі Відгуки Ціни