Аїдомаджоре муніципалітет в Італії

Март 18, 2015 – 18:41


Розповідь про Аїдомаджоре в провінції Орістано найкраще почати з традиційних свят. Багато чули про фестивалі та свята на Сардинії, але не на всіх ще встигли побувати, адже на острові їх більше двохсот. Можливо, саме ці вам припадуть до душі найбільше, і ви тут же підете у відпустку, щоб взяти в них участь. І це ще не все, оскільки деякі заходи варіюються за часом і характером проведення. Цікаво, що учасниками підготовки та самого дійства можуть бути всі місцеві жителі, а їх трохи більше п'ятисот, і гості, які приїжджають спеціально для цього в Аїдомаджоре. Так, наприклад, Свято Святого Антонія, починають готувати ще в грудні з пошуків дуплистих дерев у лісі. Їх знаходять, і 16 січня рано вранці йдуть до заготовок, де і починається перший «бенкет на весь світ», після чого доставляють на вагонах з запряженими волами до місця спалення, збирають велику кількість хмизу, і набивають їм всі отвори і виїмки в деревах.

 Всі хода рухається повільно до церкви Сан Гавін, зупиняючись по дорозі для частування всіх зустрічних неабиякою кількістю вина. Після вечірні на дев'яту годину вечора продовження бенкету зі смаженими поросятами, вином і цукерками, приготованими вручну за особливим рецептом в домашніх умовах. Дійство триває до світанку. До 11 ранку наступного дня всі учасники збираються на святкову месу і благословення місцевого священика. Свято Святого Антонія є початком Великого Карнавалу і Першої Маски, наступного відразу на них. Як ми бачимо, хоч організатори - члени Братства і займаються розподілом ролей серед учасників, місце тут знайдеться кожному - від дітей і підлітків, які збирають хмиз, їх матерів, дружин і сестер, які готують страви, до міцних лісорубів-чоловіків. Ну, а найменші можуть просто повеселитися і наїстися досхочу домашніх цукерок.

Це - тільки один із наведених вище свят. Список перед вами - вибирайте, і приїжджайте в Аїдомаджоре, Сардинія готова вас прийняти

Похожие статьи:

  1. Основные преимущества услуг такси
  2. ​Як відремонтувати стелю
  3. Делаем ремонт в ванной комнате
  4. Художня ковка металу
  5. Трохи про провінції Малага та її жителів