Кіпр

Ноябрь 7, 2014 – 15:51

Що може бути краще, ніж романтична морська прогулянка під вітрилами? Сонце, підбадьорливий морський бриз і солоні бризки на шкірі - все це можливо, адже в нашій компанії без зусиль можна замовити бронювання яхти.

Взявши в оренду яхту, Ви відчуєте смак справжньої свободи, дикої і прекрасної, як саме море. Компанія підбере яхту індивідуально для Вас, враховуючи всі Ваші побажання. У Вашому розпорядженні вітрильні, моторні і моторно-вітрильні яхти, величезні - з саунами, кінотеатрами і спортивними, - і мініатюрні, всього на кілька людей.
Звичайно ж, Ви не будете самостійно керувати яхтою. Для цього є досвідчений екіпаж і капітан. Він проведе яхту по найкрасивіших місцях, або за Вашим бажанням попливе в будь угодне Вам місце. Для Вас доступні самі приємні заняття: купання, споглядання чудових природних красот, риболовля, дайвінг, водні лижі та інші розваги.

Смачні страви, уважне і ненав'язливе обслуговування, чудові види і захоплюючі враження - ось що обіцяє Вам прогулянка на яхті. Кращі судна вже чекають Вас! Вибирайте, яка Вам більше до душі, - і вона вже Ваша, правда, тільки на деякий час. Зате цей час буде самим незабутнім у Вашому житті. А Ваші друзі, що залишилися вдома, ще довго будуть заздрісно зітхати, дивлячись на фотографії, які Ви зробите під час свого відпочинку.

Похожие статьи:

  1. Палатка для зимней рыбалки
  2. Отделка внутренних стен в доме
  3. Монтаж даху над балконом