Кіпр

Май 7, 2014 – 12:13

Кипр. отзыв о самых лучших пляжах Nissi beach и Landa beach и отелях рядом с ними. Напишу про два (навіть про три) сусідніх готелях, відповідних для дітей, але абсолютно різних в усьому.Якщо ви любите тишу і спокій, зелену територію, якщо у вас грудничок, то вам сюди або сюди з кухнею (ресторан у них спільний, територія загальна), а якщо ненав'язливу дитячу анімацію і тусовку біля басейнів і на пляжі, то сюди.Багато фото!

 

Це краса знаходиться між нисси і ланда бич.Тут кемпінг для місцевих жителів.

 

Ми повинні були відпочивати в номерах So Nice, але т.к. там зараз йде ремонт (абсолютно для нас був непомітний), то нас поселили в So White, а в Адамс ми водили дітей на вечірню анімацію (дуже слабеньку) і покататися з водної гірки.

 

Це пляж Ланда бич. Дуже тепла і чиста водичка. На пляжі 2 бару-ресторану, зараз працює лише один, але скоро побудують новий, думаю, буде класний!

 

Це власний пляж готелю Адамс, невеликий і дуже брудний Ніссі бич

 

Це частина Ніссі бич, здається, що дуже дрібно і яблуку ніде впасти в липні.Нікого! Після вечері цей готель вимирає, музика релакс і то не завжди.Я б ще раз приїхала б в цей готель з задоволенням, годують відмінно, просто правильне харчування - ніякої замороженої картоплі фрі, нормальні натуральні супи, навіть 3 рази заставала вівсянку))) Десерти на вечерю обалденние і великий вибір! Але тільки лише для того, щоб потюленіть.На Кіпрі мало цікавих місць, тим більше, куди можна поїхати з дітьми.

Источник: www.babyblog.ru

Похожие статьи:

  1. Гвинти кріплення по ГОСТ
  2. Готель Лаура Пафос Кіпр
  3. Тури на Кіпр з Єкатеринбурга
  4. Нові житлові комплекси
  5. Готелі Кіпру 4 Зірки Відгуки