Тури Кіпр з Санкт-Петербурга

Turи Кіпру навколо Санкт-Петербурга - від 12 600

Май 31, 2014 – 07:16

Туроператор Форос
   
 • Visa: потрібно (про-віза oformlâetsâ онлайн)
 •  
 • перельотами Час: Переліт з Санкт-Петербурга на Кіпрі знаходиться в 3 ч.Острів відрізняють мальовничі середземноморські пейзажі, велика кількість центрів таласотерапії і пам'яток з багатою історією.

   

  Курорти Кіпру

   

  Будь курорт Кіпру здатний подарувати туристам запам'ятовується відпочинок на пляжі.Кращими кіпрськими курортами визнані Айя-Напа, Пафос, Лімассол, Ларнака і Протарас.

   

  Клімат

   

  Кіпр - сторона з середземноморським кліматом.Більшість днів у році - сонячні, тому лікарі рекомендують відпочинок на Кіпрі людям, що мають проблеми зі здоров'ям.Пляжний сезон на курортах острова охоплює період з травня по жовтень.

   

  Чим зайнятися?

   

  Пляжний відпочинок.Кіпр здатний зачарувати кого завгодно. Тут туристів зустрічають чисті пляжі в оточенні лісів, гір і виноградників, а також розкішні готелі з високим рівнем сервісу.Острів з усіх боків омивається Середземним морем і розташовує двома видами пляжів - гальковими і піщаними.Туристи мають можливість відпочивати на пляжах Кіпру безкоштовно, так як всі вони є власністю держави.

   

  Сім'я розваги. Кіпр з його чистими пляжами і спокійній обстановці є привабливих місць для сімейних мандрівників.Кращі умови для відпочинку з дітьми чекають сімейних туристів на елітних курортах Пафос і Протарас.

   

  Оздоровчий туризм. Центри таласотерапії можна побачити на будь-якому курорті Кіпру, адже це один з головних європейських центрів таласотерапії.Тут туристам пропонуються омолоджуючі і оздоровчі процедури з використанням цілющої морської води, грязей і водоростей.

   

  Активний відпочинок. Кіпр - відомий у всьому світі центр гольфу.Кращі гольф-клуби належать фешенебельному курорті Пафос. На Кіпрі також можна зайнятися водними видами спорту.

   

  Достопримечательности.Неизгладимое враження на туристів виробляє знайомство з пам'ятками таких міст, як Нікосія, Аматус і Куріон.

   

  Кіпр з Санкт-Петербурга 2014/2015

   

  На нашому порталі ви знайдете ціни на останню хвилину, і тури на Кіпр з Санкт-Петербурга.Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Санкт-Петербурга допоможуть організувати відпочинок на Кіпрі, враховуючи ваші побажання.

  Источник: spb.viasun.ru

  Похожие статьи:

  1. Путешествие на автобусе
  2. Тури на Кіпр з Єкатеринбурга
  3. Путівки на Кіпр з Петербурга
  4. Бурный роман Гарри Поттера