Бізнес-клімат в Абердіні

Март 6, 2015 – 08:58Традиційно місто є центром рибообробної промисловості в Шотландії. У самому Абердіні і в передмістях розвивається хімічна промисловість, суднобудування. Шліфування мармуру та граніту, їх видобуток - старовинна галузь економіки міста. На високому рівні розвинене виробництво вовни і видобувна промисловість. За останні 50 років місто стало великої нафтової і газодобувної столицею Європи.

Потрібно відзначити, що конкуренція в місті вельми висока, особливо в основних галузях економіки. Однак в Абердіні є всі умови для розвитку особистого невеликого бізнесу.
Нерухомість


Великою популярністю серед інвесторів і любителів будинків біля берега моря користується нерухомість Абердіна. Прекрасні природні умови, високий рівень життя, видобуток нафти і газу зумовлюють високу вартість житла в цьому місті. Середня ціна на будинок починається від 900 000 €, на квартири - від 550 000 €, що вище середніх цін на житло в столиці Шотландії. Для придбання вам необхідно подати заяву та копії документів, що засвідчують особистості всіх майбутніх власників майна, в уповноважені органи. Також необхідно надати відомості про орендарів нерухомості. Питання покупки буде вирішено протягом двох місяців.

За законами країни вартість житла повинен оцінювати компетентний фахівець. Особливим привілеєм володіють орендарі нерухомості - вони мають першочергове право на купівлю.
Поради туристу

Якщо ви плануєте здійснювати багато поїздок на громадському транспорті, вигідно буде придбати проїзний квиток на день FirstDay квиток.

Таксі краще викликати по телефону, оскільки на вулицях міста вельми складно зловити автомобіль.

Неодмінно зробите поїздку на поїзді Northern Belle. Він проходить через найпривабливіші куточки Шотландії.

На прогулянку по Шетландских островів ви можете записатися в портовому районі Абердіна. Пором відбуває кілька разів на день.

Проявляйте увагу до жінок і людям старшого віку. Серед місцевих жителів дуже цінується ввічливість і повагу до старшого покоління.

Будьте стримані. Якщо ви надто балакучі, вас можуть порахувати невихованим співрозмовником....

Похожие статьи:

  1. Озера і затоки Землі
  2. Кіпр Відпочинок в Травні
  3. Мікроблейдінг брів
  4. Покупки а Абердині