ВІДПОЧИНОК НА КІПРІ: ЦІНИ НА ПУТІВКИ У 2014 РОЦІ

Июнь 9, 2014 – 06:03

Отдых на Кипре (цены, отели, отзывы) Кращий відпочинок на Кіпрі: ціни та готелі від провідних туроператорів Росії.Єдиний Центр Подорожей: бронювання готелів для відпочинку на Кіпрі за низькими цінами.Активність на віллі на Кіпрі, огляди

 

Кіпр - маленький тропічний острів у Середземному морі.Основною статтею доходу республіки сьогодні є туризм. Сюди приїжджають мандрівники з усього світу для того, щоб насолодитися відпочинком високого класу.Необхідно пам'ятати, плануючи відпочинок на Кіпрі - ціни тут далеко не низькі.Після вступу республіки в 1998 році в ЄС вони стали відповідати європейським.

 

Отдых на Кипре (цены, отели, отзывы)Вартість туру на Кіпр складається з декількох основних факторів:

 
   
 • Обраний курорт.У різні часи року готелі і популярність відпочинку в різних містах може істотно змінюватися.Традиційно, до найбільш дешевим відносять Айя Напу, Никосию і Лімассол, а до дорогих - Пафос і Ларнаки.Це пов'язано з історією курорту, його інфраструктурою. Відпочинок на Кіпрі на Пафосі, в готелях вищої категорії - це один з найбільш престижних варіантів з усіх можливих.
 •  
 • Пора року. Найдорожчою місяць для відвідування - це липень, пік сезону.Найбільш дешево можна придбати путівки в зимовий період, зі значними знижками вдасться побувати на острові в квітні, травні, жовтні.
 •  
 • Категорія готелю. На Кіпрі є готелі рівня від 3 до 5 зірок.Дешевих хостелів та сімейних готелів практично немає.
 •  
 • Переліт. Заощадити на послугах авіакомпаній допоможе туристичне агентство, яке порекомендує найскромніший варіант.
 •  
 

Скільки це свято на Кіпрі, можете дізнатися на сайтах туроператорів і повернувся, в агентстві.Середня ціна за тижневий відпочинок влітку становить 0 рублів.

Источник: entertravel.ru

Похожие статьи:

 1. Відпочинок на Кіпрі
 2. Кращий Пляжний Відпочинок на Кіпрі
 3. Дитячий Відпочинок на Кіпрі
 4. Активний Відпочинок на Кіпрі
 5. Скільки Варто Відпочинок на Кіпрі