Не втримався при вигляді красивої іноземки элитные частные школы Англии

Январь 21, 2015 – 18:29

На лаву підсудних ризикує потрапити робочий аеропорту Дубая, обвинувачений в сексуальних домаганнях до іноземкою. Молода (24 роки) мешканка шотландського Глазго стверджує, що її неназваний ровесник (йому теж 24), родом з Пакистану, проводив туристку до ліфта, зайшов разом з нею в кабіну і там почав її «лапати». Начебто іноземка сподобалася йому, коли звернулася до робочого з проханням показати їй, як пройти до шуканого місця. Той порадив їй скористатися ліфтом, ну і потягнувся слідом ....


Інцидент мав місце в транзитній зоні третього терміналу. На годиннику було 22.30. За повідомленням Емірати 24/7 Новини, пакистанець завбачливо уточнив у жінки, заміжня вона, а потім в хід пішли руки. Як пише «Національний», він, нібито, доторкнувся (або хотів доторкнутися) до її грудей. Але тут ліфт прибув на потрібний поверх, і туристка стрімголов помчала в поліцію зі скаргою. Ті затримали його для впізнання.
Сьогодні йому пред'явлено звинувачення, а прокуратура Дубая передала справу в кримінальний суд. Чоловікові інкримінується примус жертви до злягання. Розслідування триває. Остаточне рішення буде винесено 1 лютого нинішнього року.

Похожие статьи:

  1. ​Преимущества такси по сравнению с общественным транспортом
  2. Пристрасті треба віддаватися, а не говорити про це душевная боль
  3. ​Облицювання керамічною плиткою ванної кімнати
  4. Правильний вибір вікон при збільшеною вітрового навантаження
  5. ​Самые необычные природные достопримечательности Бразилии