Поліція буде охороняти туристів і заодно догляне за правильною роботою гідів

Декабрь 11, 2014 – 18:38


Спеціальний підрозділ організовано у складі поліцейської служби Мальдівських островів. Адресоване виключно туристам, які відвідують столицю країни Мале, воно почало працювати в понеділок і покликане забезпечити безпеку іноземців відповідно до законодавства країни, нова служба буде також відповідати за інформаційне забезпечення туристів. Туристична поліція буде також наглядати за гідами і припиняти будь-яке порушення ними правил, позначених в спеціальному Туристичному зводі Мальдівських островів.


Як повідомив головний інспектор Центру оперативного реагування Ісмаїл Навин, з появою нового підрозділу туристи зможуть почувати себе набагато більш комфортно, з точки зору безпеки. «Необхідно покращувати репутацію країни», - сказав Навин, додавши, що туристична поліція буде гарантувати верховенство закону і підвищувати довіру до країни і її правоохоронній системі, що самим позитивним чином позначиться на іміджі Мальдівських островів ».
Нагадаємо, що острови в Індійському океані, які славляться своїми райськими пляжами, щорічно стають місцем відпочинку численних туристів. Цього року аналітики обіцяють Мальдівські острови мільйон з гаком туристів.

Похожие статьи:

  1. ​Австрія: Австрійські ресторани не забороняють своїм клієнтам курити
  2. Площа Скандерберг в Тирані изготовление макетов в москве
  3. Спонтанні Селфі ставлять перед готелями нову задачу онлайн тренер
  4. ​Відвідування острова Ко Лан може стати платним для туристів