КІПР. Вибір готелю для відпочинку з дітьми!

Апрель 29, 2014 – 07:37

КИПР. Выбор отеля для отдыха с детьми! Девочки! У нас часто запитують Кіпр для відпочинку з дітьми.Чи підходить він? Які ми готелі радимо і т.д.

 

Отже, Кіпр - це прекрасні пляжі і пологий вхід в море, купа готелів з орієнтиром на дитячий відпочинок (дитячі басейни, міні-клуби з анімацією, ігрові майданчики, рання вечеря, високі стільчики в ресторанах).Адаптоване під нас якісне харчування (море молочних продуктів, сири, картопелька, м'ясні продукти).Міні-маркети з необхідними товарами для дітей (дитяче харчування, кефір, сирок, памперси); спрощений візовий режим без всяких довідок; переліт всього 3 години 20 хвилин і довгий-довгий купальний сезон, починаючи з середини травня і закінчуючи початком листопада.

 

І зауважте, все це з європейським рівнем сервісу!

 

На Кіпрі безліч готелів, де можна відпочивати з дітьми, але я розповім Вам про найкращих і популярних, де виявляють особливу турботу про своїх маленьких гостях.

 

Ось наш топ готелів на Кіпрі для відпочинку з дітьми:

 

Курорт Лімассол дуже популярний для відпочинку сімей з дітьми різного віку.Пляжна смуга тут не широка, лікувальний пісок сірого кольору, безліч магазинів, ресторанів і кафе, велике скупчення готелів VIP-рівня. КИПР. Выбор отеля для отдыха с детьми! З міста дуже зручно добиратися до багатьох пам'яток Кіпру.Також в Лімассолі є свій аквапарк, лунапарк, парки атракціонів, зоосад і концертний майданчик.

 

Хотілося виділити найкращі сімейні готелі в Лімассолі:

 

«Le Meridien Limassol» 5 *.Девіз цього готелю: «Беріть дітей з собою!». Візитна картка та гордість цього готелю - дитячий клуб «Penguin Village», окреме містечко для маленьких гостей.На величезній території клубу дитячий майданчик з надувним батутом, басейн, міні-клуб, амфітеатр, міні-поле для футболу, розвиваючі та розважальні програми, море іграшок і майданчиків для ігор.Дітей з 3 до 12 років можна залишити тут без батьків безкоштовно під наглядом співробітників дитячого клубу, які з ними грають, годують і не залишають ні на крок.А зовсім малюки від 1 місяця до 3-х років залишаються на території клубу під наглядом персональної няні за додаткову плату.

Источник: www.babyblog.ru

Похожие статьи:

  1. Кіпр Відпочинок в Жовтні Ціни
  2. Кіпр Відпочинок з Дітьми Фото
  3. Кіпр Відпочинок в Травні