Дешеві тури на Кіпр з СПб, тури на Кіпр дешево, недорого

Май 11, 2014 – 14:54

deshevo1 Лазурне Середземне море, прекрасні піщані пляжі, а також можливість зануритись у світ античної цивілізації - все це чарівний острів Кіпр.Кіпр давно вже став одним з улюблених місць відпочинку російських туристів, це пов'язано не тільки з рідкісною красою, культурою та історією цього острова, але і з досить демократичними цінами на відпочинок.Поговоримо про те, як заощадити на відпочинку на Кіпрі.

 

Як підібрати дешеві тури на Кіпр з СПб?

 

Спочатку потрібно вирішити питання про те, як ви полетите.Тут постає вибір між регулярними рейсами і чартерними. Основні авіакомпанії, які літають на Кіпр, - це Кіпрські авіалінії, Аерофлот і Трансаеро.У цьому випадку заощадити ви можете, тільки заздалегідь забронювавши квиток (як мінімум за 3-4 місяці до поїздки) або ж стежачи за спеціальними акціями цих авіакомпаній.Інший, більш дешевий, варіант - чартерні рейси, купити квиток на такі рейси найпростіше через туроператора.

 

Раннє бронювання - можливість купити тури на Кіпр недорого!

 

Якщо ви хочете заощадити на покупці путівки, то основна можливість для цього - раннє бронювання.У цьому випадку, наприклад, якщо ви зібралися на Кіпр влітку, вам потрібно подбати про придбання туру вже взимку, тоді ціна буде нижчою на 30-40%.«Горящих» турів на Кіпр останні роки стає все менше - це пов'язано зі зростаючою популярністю цього курорту у росіян.Пам'ятайте, що «палаючі» тури бувають тільки на самі найближчі дати після їх покупки: якщо ви готові сидіти на валізах в очікуванні такої путівки, то і заплатите ви приблизно 50% від її вартості.

 

deshevo2 Скільки ж в середньому коштує відпочити на Кіпрі? Ціна путівки залежить від готелю, від авіакомпанії, від обраного курорту і багатьох інших факторів.Але в середньому тижневі тури з проживанням у тризірковому готелі коштують від 600 євро, якщо ви летите з Санкт-Петербурга.

 

Ціна туру дуже сильно залежить від курорту. Найдемократичнішими для відпочинку є курорти Ларнака і Протарас.Ларнака - третє місто за величиною на Кіпрі, треба відзначити, що це місце вважається дуже тихим і спокійним і рекомендується для сімейного відпочинку або для літніх людей.

 

Якщо ж ви хочете поїхати в місце веселіше, то можете вибрати для відпочинку Айя-Напу - досить молодий курорт, розташований на південному сході Кіпру.На Айя-Напі більше можливостей для любителів нічного життя: бари, ресторани, нічні клуби, караоке тут завжди відкриті для туристів.

Источник: www.avit-spb.ru

Похожие статьи:

  1. Про кардшаринг
  2. Тур на Кіпр у Жовтні
  3. Тури на Кіпр для Росіян
  4. Путівки на Кіпр з Тюмені
  5. Ковані мангали